Dwie promocje w jednej aplikacji

Dwie promocje w jednej aplikacji

Wyjątkowe promocje w restauracjach McDonald’s w dwóch końcach Polski oczekują na użytkowników bezpłatnej produktów goodie. Do 15 listopada w wybranych restauracjach sieci na Podkarpaciu można dostać 2 kanapki cheeseburger zbyt 0 zł, an od czasu 9 listopada do dziesięciu grudnia – darmowy zbiór 2 for U po lokalach McDonald’s na Kujawach i Pomorzu.

2 razy cheeseburger za 0 zł możnan odebrać od czasu 15 października do 15 listopada w jednej spośród 12 podkarpackich restauracji McDonald’s – w Mielcu, Rzeszowie, Krośnie, Kolbuszowej, Przemyślu, Sanoku, Ostrowcu Świętokrzyskim, Stalowej Woli lub Tarnobrzegu. Pomiędzy 9 listopada a 10 grudnia w wybranych restauracjach McDonald’s na Pomorzu i Kujawach, m. in. w Gdańsku, Gdyni, Tczewie, Rumii, Pucku, Bydgoszczy, Włocławku, Inowrocławiu, Wrześni, Toruniu, Brodnicy, Ostródzie, Słupsku i Malborku na posiadaczy aplikacji goodie czeka bezpłatny zestaw 2 for Obok – czyli jeden z burgerów oraz małe frytki lub mały napój.

Jak skorzystać z ofert? Wystarczy, będąc przy kasie, wpisać w aplikacji goodie PIN podany przez pracownika McDonald’s. Teraz wyświetli się indywidualny kod, który w odpowiedzi należy wykazać kasjerowi. Kod będzie energiczny tylko przez 5 minut.

Aplikacja mobilna goodie i strona internetowa www.goodie.pl to wygodny doradca zakupowy, dający szybki dostęp w celu informacji o zniżkach, wyprzedażach i promocjach w sklepikach stacjonarnych i internetowych. Wraz z goodie można zyskać ogromny i szybki zwrot partii wydatków na zakupy przy blisko 1000 sklepów online oraz założyć karty trwałego klienta galerii handlowych jak i również poznawać najlepsze okazje cenowe. Aplikacja zaprasza na wydarzenia na terenie galerii, a także daje dostęp służące do najnowszych gazetek promocyjnych wielkich sieci. Umożliwia też głosowe wyszukiwanie produktów.

Tagi: technologia żywność Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Wydawane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić wykroczenie – kliknij w odnośnik „Zgłoś Facebookowi” przy wybieranym poście. Regulamin i reguły obowiązujące na Facebooku są pod adresem https://www.facebook.com/policies

Polecamy

  • Piotr Kuczyński: "Jestem wściekły. Zmieniłem zdanie o likwidacji OFE. W jeszcze gorsze"

  • Jeśli ktoś spóźnił się ze złożeniem PIT, być może uniknąć kary. Wystarczy aktywny żal

REKLAMY Koniec bloku reklamowego

Afera GetBack

  • Trigon TFI zmienia nazwę według aferze GetBacku

  • Afera GetBacku. Gerda Broker próbuje uciec spod topora

  • Afera GetBack. Twórca Altus TFI znał nowe zarzuty

  • Zatrzymano byłego prezesa Idea Banku i kilkunastu podwładnych. Chodzi o aferę GetBack

Notowanie