Gianluca Vacchi pod obstrzałem internautów  Lifestyle

Włoski playboy i gwiazdor sieci chwalił się bogactwem. Dopadli na niego wierzyciele

Internet z niemałym uśmiechem zareagował na dane, że część majątku włoskiego milionera i playboya Gianluki Vacchi’ego, który chwali się w mediach społecznościowych swoim luksusowym życiem, została obłożona robotą za długi. "Znajdźmy mu pracę" - drwią bezlitośnie internauci i parodiują w sieci jego zdjęcia.

50-letni Vacchi to włoski milioner, który swoim bogactwem chwali się między innymi w Twitterze i Instagramie. Dzięki tej drugiej platformie zgromadził do tego czasu imponującą liczbę jedenaście milionów obserwujących.

Aktywne życie

"Despacito" czy "Gangnam Style"? Przeboje biją rekordy

Na zdjęciach publikowanych w internecie widzimy go zazwyczaj półnagiego, w towarzystwie pięknych kobiet lub celebrytów. Chętnie eksponuje swoje umięśnione, pokryte tatuażami ciało i wskazuje jak ćwiczy na siłowni, pije kawę przy basenie, pływa na jachcie bądź gra na didżejskiej gry telewizyjnej.

Milioner spotyka się z Ariadną Gutierrez, byłą Miss Kolumbii, która po 2015 roku przez pomyłkę została ogłoszona Miss Universe.

Vacchi uruchomił prywatną markę odzieży i akcesoriów. Napisał też książkę zatytułowaną "#Enjoy", w jakiej wyjaśnia czemu przeszedł na emeryturę po 20 latach pracy po rodzinnej firmie, aby skupić się na własnej jednostce.

Co roku pięć milionów

Vacchi jest udziałowcem grupy IMA - firmy specjalizującej się w pakowaniu przemysłowym i farmacji. Przedsiębiorstwo prowadzą jego kuzyni jak i również co roku wypłacają 50-latkowi około 5 mln € w formie dywidendy.

Mimo tego Włoch wpadł w długi. Według włoskiej gazety "Quotidiano" jego pożyczka wynosi około 10, pięć mln euro. Na poczet długu wierzyciele zajęli obecnie jacht, kilka willi i udziały w klubie golfowym Casalunga.

Internauci nie zaakceptować przepuścili takiej okazji jak i również publikują w sieci swoim przerobione zdjęcia. Założyli również na Facebooku stronę o nazwie "Znajdźmy Gianluce Vacchi’emu pracę".

Dallo yacht al pedalò il passo è breve #enjoy #GIANLUCAVACCHI pic. twitter. com/fRkZ98MqwF

— PutSLOWly (@MarcoPosapiano) 10 sierpnia 2017

GianlucaVacchi: ”Let\\\\\\\\\\\\\\'s get the party started”#GIANLUCAVACCHI #lestateèfinita pic. twitter. com/FEOIbciywP

— Alfonso Innaurato (@alfonsoinn) 9 sierpnia 2017

Ho appena visto #GIANLUCAVACCHI al mare... pic. twitter. com/sJpukNhtmT

— Gianluca Impastato (@Gianlucaimpa) 10 sierpnia 2017