Kto udzieli mi pożyczki ze złym kredytem?

17 lutego 2021
Category: Złym Kredytem

Wiele osób napotyka nieoczekiwane sytuacje, które skutkują złą historią kredytową. Jeśli masz zły kredyt, tradycyjni pożyczkodawcy mogą uznać cię za osobę o wysokim ryzyku, dopóki nie uzyskasz oceny kredytowej. Dobra wiadomość jest taka, że ​​uzyskanie pożyczki może być nadal możliwe – nawet jeśli inny pożyczkodawca już Cię odrzucił.

Jeśli masz niespodziewany niedobór pieniędzy, możesz kwalifikować się do otrzymania krótkoterminowej pożyczki, aby związać koniec z końcem. W Check `n Go oferujemy pożyczki online i w prawie 1000 sklepach w USA Jeśli masz stałe źródło dochodu z pracy, renty inwalidzkiej, emerytury lub innego źródła, możesz kwalifikować się do wypłaty pożyczka (zwana również pożyczką gotówkową) lub pożyczka ratalna. Zwykle sprawdzenie, czy się kwalifikujesz, zajmuje tylko kilka minut. Złóż wniosek online lub porozmawiaj z jednym z naszych przyjaznych współpracowników w najbliższej lokalizacji Check `n Go.

Skontaktuj się z nami7755 Montgomery Road Cincinnati, OH 45236

Godziny obsługi klienta online:

Wszystkie godziny czasu wschodniego (EST) od

poniedziałku do piątku: 8: 00-20

: 00 Sobota: 9: 00-14: 00

Niedziela: ZAMKNIĘTE

Co oferujemyDlaczego Check 'n GoUzyskaj odpowiedziPodążaj za nami
 • Facebook
 • świergotyoutubeInstagramlinkedin Ujawnienia online

  Uwaga klienta: Pożyczki do wypłaty udzielane są zazwyczaj na okres od dwóch do czterech tygodni (do sześciu miesięcy w IL). Niektórzy pożyczkobiorcy korzystają jednak z Pożyczek przez kilka miesięcy, co może być kosztowne. Pożyczki do wypłaty (zwane również zaliczkami, zaliczkami gotówkowymi, transakcjami / pożyczkami z odroczonym terminem wpłaty) i pożyczki o wysokim oprocentowaniu powinny być wykorzystywane wyłącznie do krótkoterminowych potrzeb finansowych, a nie jako długoterminowe rozwiązanie finansowe. Klienci mający trudności z kredytem powinni zasięgnąć porady kredytowej przed zawarciem jakiejkolwiek transakcji kredytowej. Zobacz State Center, aby uzyskać szczegółowe informacje i wymagania.

  Licencjonowany płatnik czeków z Rhode Island. Działalność w Kalifornii jest licencjonowana przez Kalifornijski Departament Nadzoru Biznesowego zgodnie z kalifornijską ustawą o odroczonym depozycie. Pożyczki w Teksasie pochodzą od zewnętrznego pożyczkodawcy, obowiązują ograniczenia. Eastern Specialty Finance, Inc., D / B / A Check 'n Go jest licencjonowany przez komisarza Delaware State Bank zgodnie z 5 Del. C. sec. 2201 et. al., i wygasa 31.12.2020.

  Check `n Go Online nie jest bezpośrednim pożyczkodawcą w Teksasie, zamiast tego działa jako Organizacja Usług Kredytowych w połączeniu z zewnętrznymi pożyczkodawcami.

  * Zatwierdzenie zależy od spełnienia wymagań prawnych, regulacyjnych i ubezpieczeniowych. Aplikacje online wypełnione i zatwierdzone przed godziną 20:00 (ET) mogą mieć środki już następnego dnia roboczego. Aplikacje detaliczne wypełnione online mogą w dowolnym momencie uzyskać „Zatwierdzenie warunkowe. Punkty sprzedaży detalicznej mogą dostarczać fundusze, po zatwierdzeniu, w zwykłych godzinach pracy. Sprawdź https://locations.checkngo.com/index.html, aby uzyskać szczegółowe informacje o sklepie. Wszystkie godziny i daty są oparte na czasie wschodnim (ET). Kwoty online mogą się różnić w zależności od stanu. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej. Wszystkie produkty i opcje usług mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Check `n Go może przekazywać informacje o pożyczkach klientów do jednej lub kilku agencji sporządzających raporty kredytowe. Opóźnienia w płatnościach, nieodebrane płatności i inne przypadki niewykonania zobowiązania mogą być odzwierciedlone w raportach kredytowych klientów. Zobacz checkngo.com, aby uzyskać szczegółowe informacje.

  Nie zgłaszamy kredytu w Ohio, Teksasie ani Illinois.

  Produkty lub usługi oferowane klientom mogą się różnić w zależności od uprawnień klientów oraz obowiązującego prawa stanowego lub federalnego. Wszystkie dostępne produkty podlegają regulaminowi pożyczkodawcy. Rzeczywiste kwoty pożyczki są różne. Zobacz State Center, aby uzyskać szczegółowe informacje i wymagania.

  Check `n Go działa obecnie online w: Alabamie, Kalifornii, Delaware, Florydzie, Hawajach, Idaho, Illinois, Indianie, Kansas, Maine, Michigan, Mississippi, Missouri, Nevadzie, Nowym Meksyku, Dakocie Północnej, Karolinie Południowej, Teksasie, Utah, Wisconsin i Wyoming.

  Check `n Go działa obecnie w sklepach w: Alabamie, Kalifornii, Delaware, Florydzie, Idaho, Illinois, Indianie, Iowa, Kansas, Kentucky, Michigan, Mississippi, Missouri, Nebrasce, Nevadzie, Nowym Meksyku, Oklahomie, Ohio, Rhode Island , Tennessee, Teksas, Utah i Wisconsin.

  Uwaga dla konsumentów w Kalifornii: W celu przetwarzania wniosków kredytowych, kont usługowych i zapewnienia najlepszej obsługi online i w sklepie, Check 'n Go zbiera różne kategorie informacji o konsumentach podczas procesu składania wniosku. Kategorie informacji mogą obejmować adres protokołu internetowego, informacje o internecie i sieci, dane geolokalizacyjne oraz wnioski wyciągnięte z tych informacji.

  2020 Check `n Go. Wszelkie prawa zastrzeżone. 7755 Montgomery Road Cincinnati, OH 45236.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy