Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?

17 lutego 2021
Category: Możesz Mieć

Jaki jest najbezpieczniejszy portfel Bitcoin? Przeczytaj ten przewodnik i znajdź najbezpieczniejszy portfel Bitcoin, aby chronić swoje środki.

Ostatnia aktualizacja: 11 września 2020 r

BitDegree.org Standardy sprawdzania faktówAby zapewnić najwyższy poziom dokładności i najbardziej aktualne informacje, BitDegree.org jest regularnie audytowany i weryfikowany pod kątem przestrzegania ścisłych wytycznych redakcyjnych. Przestrzegane są jasne zasady łączenia, aby spełnić referencyjne standardy reputacji.

Cała zawartość BitDegree.org spełnia następujące kryteria:

1. Podczas tworzenia treści wykorzystywane są jedynie wiarygodne źródła, takie jak stowarzyszenia naukowe lub czasopisma.

2. Prawdziwy kontekst każdego poruszanego tematu musi być zawsze ujawniony czytelnikowi.

3. Jeżeli za badaniem, do którego się odwołujemy, nie ma zgody co do zainteresowań, czytelnik musi zawsze zostać poinformowany.

Jeśli uważasz, że treść jest nieaktualna, niekompletna lub wątpliwa, skontaktuj się z nami.

Po początkowym wejściu Bitcoina do głównego nurtu sukcesu , wielu nowych entuzjastów kryptowalut zaczęło interesować się tą kryptowalutą. Niektórzy ludzie chcieli tylko wiedzieć, o co chodzi, podczas gdy inni byli bardzo nieugięci w inwestowaniu i zarabianiu pieniędzy na Bitcoin .

Zanim cokolwiek innego portfel kryptowaluta-holding , który będzie nie tylko w pełni funkcjonalny, ale także wysoki poziom bezpieczeństwa powinny być priorytetem numer jeden dla tej ostatniej grupy ludzi. Dlatego dzisiaj porozmawiamy o najbezpieczniejszych opcjach portfela Bitcoin i gdzie je znaleźć.

Zaczniemy od szybkiego podania kilku powodów, dla których Bitcoin powinien być przedmiotem zainteresowania wszystkich potencjalnych inwestorów . Następnie przejrzę różne rodzaje portfeli, omówię ich zalety i wady i zobaczę, czy możemy znaleźć i nazwać najbezpieczniejszy portfel Bitcoin .

Spis treści
 • 1. Bitcoin
 • 2. Różne rodzaje portfeli Bitcoin2.1. Gorące portfele2.2. Zimne portfele3. Najwyższy portfel3.1. Najlepsze gorące portfele3.2. Najlepsze zimne portfele4. Najbezpieczniejszy portfel Bitcoin?5. WniosekBitcoin

  Bez względu na to, co o tym myślisz, nie można zaprzeczyć, że ta kryptowaluta wywołała zamieszanie swoim nagłym i wybuchowym skokiem do głównego nurtu .

  10 $ bonusu
  Dla nowych użytkowników Coinbase
  Odbierz 10 $ bonusu, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  10 $ bonusuDla nowych użytkowników CoinbaseOdbierz 10 $ bonusu, gdy zarejestrujesz się na nowe konto Coinbase i dokonasz transakcji za co najmniej 100 $. Kliknij ten link polecający Coinbase, aby aktywować ofertę.

  Twój rabat został aktywowany!Ale czy ta moneta jest tak dobra i użyteczna, na jaką ma być? Cóż, zanim spróbujemy znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin , opowiem Ci o kilku kluczowych powodach, dla których ludzie tak myślą, a następnie pozwolę ci podjąć decyzję.

  • Anonimowość . Bitcoin oferuje absolutną anonimowość, jeśli chodzi o transakcje, które wykonujesz lub w których bierzesz udział. Za każdym razem, gdy wprowadzasz taką transakcję , generowany jest losowy adres w Twoim imieniu – nie ma możliwości śledzenia tych transakcji – Twoje sekrety są bezpieczne z Bitcoinem.
  • Decentralizacja . Bitcoin jest zdecentralizowany, co oznacza, że ​​nie posiada go żadna osoba ani organizacja. To z kolei oznacza, że ​​nikt nie może zaangażować się w transakcję, którą dokonujesz z inną osobą lub firmą – relacja jest czysto peer-to-peer a żadne strony trzecie nie wchodzą w drogę. Szybko i tanio . W porównaniu z innymi, zwykłymi metodami płatności lub wysyłania pieniędzy , Bitcoin jest super szybki i bardzo tani. Ponieważ jest zdecentralizowany, żaden rząd nie może opodatkować Twoich płatności i przelewów – gdziekolwiek na świecie byś się znalazł!Są to główne punkty zainteresowania, które ludzie podkreślają, mówiąc o zaletach Bitcoin. Biorąc pod uwagę powyższe informacje, racjonalizuje to choćby odrobinę sławy Bitcoina.

   Najbardziej lubiane wyniki

   Szukasz bardziej szczegółowych informacji na pokrewne tematy? Zebraliśmy dla Ciebie podobne artykuły, abyś mógł poświęcić swój czas. Spójrz!

   Kryptowaluty Penny: czy są tego warte?Nie wiesz, czym są kryptowaluty groszowe? Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się wszystkiego o kryptowalutach groszowych i odkryć najlepsze kryptowaluty groszowe, w które można inwestować.

   Zcash Mining: Jak wydobywać Zcash?Kompletny przewodnik po wydobywaniu Zcash: dowiedz się, jak wydobywać Zcash, jak wybrać sprzęt i oprogramowanie do wydobywania Zcash. Wydobywanie solo vs basen wydobywczy Zcash.

   Kompletny przewodnik porównawczy Ripple vs EthereumRipple vs Ethereum: dowiedz się, jaka jest lepsza alternatywa między tymi dwoma, postępując zgodnie z tym kompletnym przewodnikiem po Ripple vs Ethereum.

   Różne rodzaje portfeli Bitcoin

   Istnieje wiele różnych bezpiecznych portfeli Bitcoin … Ale jesteś tutaj, aby znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin, prawda?

   Cóż, zanim spróbujemy znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin, powinniśmy najpierw poznać dwa główne typy portfeli, które istnieją.

   Gorące portfeleOkreślenie „ gorący portfel odnosi się do cyfrowych ( online lub pulpitu ) portfele . Jest to oprogramowanie, które przechowuje Bitcoin (lub innego kryptowaluta) w szyfrowanych serwerów internetowych .

   Prawdopodobnie można bezpiecznie powiedzieć, że portfele cyfrowe są najpopularniejszym wyborem jeśli chodzi o przechowywanie Bitcoinów. Naturalnie istnieje kilka powodów, dla których tak jest.

   Przede wszystkim są one najbardziej dostępną opcją. Aby go otrzymać, wystarczy przejść do witryny internetowej z portfelem cyfrowym i pobrać go . Tak, to takie proste.

   Istnieją płatne portfele cyfrowe , ale większość z nich jest całkowicie bezpłatna . To z kolei pozwala prawie każdemu zdobyć jeden i sprawdzić, czy nadaje się do tytułu „ najbezpieczniejszego portfela Bitcoin .

   Kolejnym ogromnym powodem ich popularności jest fakt, że mogą przechowywać wszystkie kryptowaluty .

   Teraz pojedynczy portfel cyfrowy NIE MOŻE przechowywać każdej kryptowaluty . Jednak dla każdego krypto monety w istnieniu jest portfel stworzony. Zwykle zespół odpowiedzialny za stworzenie lub rozwój kryptowaluty to ludzie, którzy również tworzą dla niej portfel.

   Portfele cyfrowe są często również wielofunkcyjne . Niektóre portfele oferują ogromną różnorodność funkcji , a nie tylko prosty system przechowywania i płatności. Możesz zmienić język, przelać mikropłatności itp .

   Gorące portfele mają jednak znaczące wady . Głównym problemem, który mają ze sobą ludzie, jest bezpieczeństwo .

   Oprogramowanie do przechowywania kryptowalut jest w stałym połączeniu z Internetem . Twoje dane są przechowywane na serwerach online . Jeśli wystąpi coś takiego jak awaria techniczna lub włamanie hakerów , Twoje oszczędności kryptowalutowe są narażone na ogromne ryzyko oszustwa i kradzieży. Jest to pasywna, ale stała kwestia, o której należy pamiętać.

   Niektóre strony internetowe oferują lepiej chronione i bezpieczniejsze wersje portfeli niż inne, ale w końcu, jeśli Twoje oszczędności są zawsze online – są narażone na ciągłe ryzyko .

   Zimne portfele Zimne portfele to fizyczne urządzenia zaprojektowane do przechowywania bitcoinów w bezpiecznym i stabilnym środowisku.

   Urządzenia te zapewniają wysoki poziom ochrony ale nie są jeszcze tak popularne jak portfele cyfrowe.

   Głównym powodem tego jest ich cena . Fizyczne urządzenia do przechowywania kryptowalut są zwykle dość drogie , zwłaszcza w porównaniu z ich bezpłatnymi wersjami kont – portfelami cyfrowymi .

   Inną popularną skargą dotyczącą zimnych portfeli jest to, że większość z nich przechowuje tylko bardzo specyficzne rodzaje kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, Ripple i inne rodzaje popularnych kryptowalut są w porządku, ale jeśli chodzi o mniej znane lub mniej popularne monety na rynku, możesz mieć problem ze znalezieniem urządzenia, które je przechowuje.

   Warto jednak wspomnieć, że sprzętowe przechowywanie monet kryptograficznych nie wymaga żadnego połączenia internetowego – jest to portfel bitcoin offline . Dane Twoich monet są przechowywane w urządzeniu – nawet jeśli podłączysz je do komputera z keyloggerem lub innym typem wirusa, najprawdopodobniej jesteś bezpieczny .

   Najlepszy portfel

   Prawdopodobnie otrzymałeś różne opinie za każdym razem, gdy zapytasz kogoś o lepszą opcję dla portfela do przechowywania kryptowalut – cyfrowe lub offline portfele Bitcoin .

   Niektórzy mówią, że jest to mniej więcej subiektywne – wszystko zależy od osoby i konkretnej sytuacji. Ale jest jeden kluczowy punkt , o którym powinieneś wiedzieć.

   Wyobraź sobie, że masz dziesięć bitcoinów . Przy obecnej cenie Bitcoin to dużo pieniędzy! Poszukujesz i znajdujesz portfel, który wydaje się odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Przenosisz wszystkie Bitcoiny do tego portfela i kontynuujesz swoje życie.

   Tydzień później dowiadujesz się, że wszystkie twoje fundusze zostały… skradzione . Odeszły na zawsze, wszystko dlatego, że portfel, którego używasz, został włamany.

   Czy rozumiesz, co próbuję powiedzieć? Jeśli nie, powtórzę: nie ma nic ważniejszego, jeśli chodzi o portfele kryptowalut, niż bezpieczeństwo . Jeśli Twoje Bitcoiny zostaną skradzione i zostaniesz z pustymi rękami, czy będziesz miał coś przeciwko temu, że interfejs użytkownika jest nieco niezgrabny? A może przejmujesz się tym, że stawki transferu są najlepsze w branży? Prawdopodobnie nie, ponieważ w tym momencie nie będziesz miał już nic do przeniesienia .

   Bezpieczeństwo powinno być najważniejszą rzeczą która dotyczy Ciebie przy wyborze portfela, niezależnie od tego, czy jest to portfel bitcoin cyfrowy czy offline . Bezpieczny portfel Bitcoin może być niezgrabny, może ucierpieć w designerskim mieszkaniu, a nawet być nieco powolny – jeśli gwarantuje bezpieczeństwo, nie powinno to wymagać myślenia.

   Mając to na uwadze, przyjrzyjmy się niektórym z najpopularniejszych i najbardziej uznanych ( i bezpiecznych! ) Portfeli które obecnie dominują na rynku.

   Najlepsze gorące portfeleZaczniemy od omówienia najlepszych dostępnych portfeli cyfrowych.

   CoinbaseChociaż Coinbase jest portfelem cyfrowym, jest dość niekonwencjonalny .

   Ten gorący portfel jest przez wielu uważany za najbezpieczniejszy dostępny portfel Bitcoin . Jest wielofunkcyjny , zintegrowany ze swoim rynkiem (co oznacza, że ​​stawki transferu, kupna i sprzedaży są super szybkie i BEZPŁATNE), jest przyjazny dla początkujących i dobrze zoptymalizowany .

   Coinbase jest super fajne, ponieważ oferuje 100% ubezpieczenie Twojej kryptowaluty. Oznacza to, że ta strona GWARANTUJE , że Twoje kryptowaluty są bezpieczne . Dodatkowo możesz dodać weryfikacje ( takie jak weryfikacja dwuetapowa ), a nawet oferują one możliwość przechowywania kryptowalut w „ skarbcach dla maksymalnego bezpieczeństwa.

   Brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe? Cóż, jest haczyk : Coinbase akceptuje tylko Bitcoin i Ethereum . Chociaż, biorąc pod uwagę fakt, że czytasz przewodnik „ Jak znaleźć najbezpieczniejszy portfel Bitcoin? , Prawdopodobnie nie szukasz innych portfeli kryptowalut, prawda?

   AKTUALIZACJA 2020 : Coinbase akceptuje teraz ponad 30 kryptowalut , w tym Bitcoin, Ethereum, Litecoin i inne popularne monety.

   Jaxx prawdopodobnie można by uznać za portfel hybrydowy – często zalicza się do kategorii „ najbezpieczniejszy portfel Bitcoin , ale trudno powiedzieć, o jakim typie portfela mówimy.

   Widzisz, Jaxx może być używany jako cyfrowy portfel online lub z komputera , ale jego główną cechą jest to, że jest to pierwszy na świecie portfel na smartfony – to prawie umieszcza go w kategorii portfela fizycznego.

   Jaxx jest świetny, jeśli chodzi o bezpieczne portfele Bitcoin – ma wszystkie obowiązkowe funkcje wymagane do bezpiecznego portfela cyfrowego.

   Jednak ze względu na ciągłe aktualizacje Jaxx i nowe integracje , może to być trudne do zrozumienia dla początkujących, którzy nie mają doświadczenia w dziedzinie kryptowalut.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy