Gdzie natychmiast zainwestować 20 000 USD w akcje ASX

17 lutego 2021
Category: Ciągu Ostatnich

W weekend przyglądałem się, jak radziły sobie inwestycje o wartości 20 000 USD w kilka popularnych akcji ASX w ciągu ostatnich 10 lat. Możesz przeczytać o tych inwestycjach tutaj.

Dostarczone przez The Motley Fool Money

Ale to było wtedy i jest teraz. Gdzie więc możemy znaleźć podobnie wysokie zyski w ciągu następnych 10 lat?

Poniżej wymienione są trzy najlepsze akcje ASX, które moim zdaniem mogą wygenerować duże zwroty dla inwestorów w przyszłości. Oto dlaczego zainwestowałbym w nie 20 000 dolarów dzisiaj:

BetaShares NASDAQ 100 ETF (ASX: NDQ)

Pierwszą opcją do rozważenia zakupu za te fundusze jest ETF BetaShares NASDAQ 100. Myślę, że dzięki wysokiej jakości spółkom wchodzącym w skład funduszu może przynieść inwestorom duże zyski w ciągu następnej dekady. ETF BetaShares NASDAQ 100 daje inwestorom część 100 największych firm niefinansowych notowanych na słynnej giełdzie NASDAQ. Oznacza to, że inwestorzy będą mieli dostęp do takich firm jak Amazon, Apple, Facebook, Microsoft, Netflix i firma macierzysta Google, Alphabet.

NEXTDC Ltd (ASX: NXT)

Inną opcją do rozważenia w przypadku inwestycji o wartości 20 000 USD jest NEXTDC. Jest wiodącym operatorem centrów danych, który posiada rosnącą kolekcję światowej klasy centrów w kluczowych lokalizacjach w całej Australii. NEXTDC od kilku lat doświadcza bardzo dużego zapotrzebowania na pojemność w swoich centrach danych. Sytuacja ta utrzymywała się w roku budżetowym 2020, prowadząc do 23% wzrostu EBITDA firmy do 104,6 mln USD. Dobra wiadomość jest taka, że ​​boom na przetwarzanie w chmurze wciąż ma przed sobą długą drogę, a NEXTDC wydaje się być w idealnym położeniu, aby skorzystać.

VanEckectors China New Economy ETF (ASX: CNEW)

Ostatnią opcją do rozważenia w przypadku inwestycji o wartości 20 000 USD jest inny fundusz giełdowy. Tym razem jest to fundusz ETF VanEck Vector China New Economy, który daje australijskim inwestorom dostęp do rozwijającej się chińskiej gospodarki. Dzieje się tak dzięki łącznie 120 obiecującym firmom o bardzo dobrych perspektywach wzrostu. Fundusz koncentruje się na spółkach tworzących „Nową Gospodarkę. Są to sektory takie jak technologia, opieka zdrowotna, podstawowe produkty konsumenckie i uznaniowe. Jeśli chińska gospodarka będzie nadal silnie rosnąć przez następną dekadę, spodziewam się, że te firmy będą rosły razem z nią.

Te 3 akcje mogą być kolejnymi dużymi ruchami w 2020 roku

Kiedy ekspert ds. Inwestycji, Scott Phillips, ma wskazówkę dotyczącą akcji, warto posłuchać. W końcu flagowy biuletyn Motley Fool Share Advisor, który prowadzi od ponad ośmiu lat, zapewnił tysiącom płacących członków wybór akcji, który podwoił się, potroił lub nawet więcej.

W tymBEZPŁATNYM RAPORCIESCOTT właśnie ujawnił, jakie jego zdaniem są3 akcje ASX dla świata po koronawirusiektóre inwestorzy powinni kupić terazpóki jeszcze mogą.Te akcje są sprzedawane po niskich cenach i Scott uważa, że ​​mogą one naprawdę stać się gangsterami, gdy wejdziemy w „nową normalność.

* Zwroty na dzień 8.06.2020 r

Więcej czytania

James Mickleboro nie ma pozycji w żadnej z wymienionych akcji. Spółka macierzysta Motley Fool Australia, Motley Fool Holdings Inc., posiada udziały w BETANASDAQ ETF UNITS. Firma Motley Fool Australia poleciła BETANASDAQ ETF UNITS. Być może my, głupcy, nie wszyscy mamy te same opinie, ale wszyscy uważamy, że biorąc pod uwagę różnorodny zakres spostrzeżeń, jesteśmy lepszymi inwestorami. Motley Fool ma politykę ujawniania informacji. Ten artykuł zawiera tylko ogólne porady inwestycyjne (pod AFSL 400691). Autoryzacja: Scott Phillips.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy