Gdzie mogę uzyskać pożyczkę samochodową?

17 lutego 2021
 • 04 sierpnia 2020
 • | Meghan CarbaryCar Kupowanie

Wiedza o tym, gdzie się udać, aby otrzymać kolejną pożyczkę samochodową, jest ważna, aby uniknąć niepotrzebnego odrzucenia. Istnieją różne rodzaje pożyczkodawców dla różnych pożyczkobiorców, więc wybór takiego, który spełnia Twoje potrzeby, jest kluczowy. Jeśli zmagasz się ze słabym kredytem, ​​proces pożyczki nie zaczyna się od wyboru pojazdu, ale odpowiedniego pożyczkodawcy.

Rodzaje kredytów samochodowych

Kiedy masz słaby kredyt, uzyskanie pozwolenia na duże kwoty, takie jak pożyczki samochodowe, może być trudniejsze. Jeśli jednak współpracujesz z odpowiednim rodzajem pożyczkodawców, mają oni wdrożone procedury, które pomogą Ci uzyskać pożyczkę samochodową. Ponieważ tak ważne jest, aby rozpocząć pożyczkę samochodową na właściwej stopie, musisz wiedzieć, gdzie powinieneś zacząć szukać – pożyczki samochodowe nie są uniwersalne i skąd wziąć pożyczkę ze spraw.

Zwykle istnieją trzy główne rodzaje finansowania kredytu samochodowego, w zależności od sytuacji i potrzeb:

 1. Pożyczki bezpośrednie , o których myśli większość ludzi, mówiąc o pożyczkach tradycyjnych, pochodzą od banków, spółdzielczych kas pożyczkowych lub pożyczkodawców internetowych. Pożyczki te są zazwyczaj zarezerwowane dla pożyczkobiorców z dobrymi wynikami kredytowymi. Jeśli Twoja ocena kredytowa wynosi około 660 lub mniej, możesz mieć więcej szczęścia z innym rodzajem kredytu samochodowego.
 2. Kredytodawcy subprime są dla pożyczkobiorców, którzy nie kwalifikują się do bezpośredniej pożyczki. Ci pożyczkodawcy wiedzą, że ludzie, którzy borykają się z problemami kredytowymi, to coś więcej niż tylko ocena zdolności kredytowej i wykorzystują jak najwięcej danych osobowych i finansowych, aby pomóc im uzyskać lepszy obraz Twojej sytuacji. Tacy pożyczkodawcy są czasami określani jako pożyczkodawcy złych kredytów i mogą pracować z ludźmi w wielu różnych sytuacjach kredytowych. Pożyczki samochodowe subprime są jednak pożyczkami pośrednimi i można je uzyskać tylko poprzez złożenie wniosku za pośrednictwem specjalnego dealera finansowego.
 3. Kup tutaj, zapłać tutaj Dealerzy są dla pożyczkobiorców, którzy nie są w stanie zakwalifikować się do kredytu samochodowego typu subprime. Dealerzy ci specjalizują się w wewnętrznym finansowaniu i nie są tak podatni na sprawdzanie kredytu, jak inne rodzaje pożyczkodawców. To sprawia, że ​​są dobrym wyborem do finansowania drugiej szansy, jeśli wcześniej odmówiono. Jednak ten rodzaj kredytu samochodowego może nie być tak pomocny, jak się spodziewasz. Cena pominięcia kontroli kredytowej może naprawdę mieć żniwo, aw niektórych przypadkach możesz zapłacić znacznie więcej, niż się spodziewałeś za używany samochód.

Jak widzisz, jest wielu pożyczkodawców do wyboru. Twoja osobista sytuacja i to, co mówią o tobie raporty kredytowe, będą dyktować następny krok.

Twoja ocena kredytowa ma znaczenie

Aby dowiedzieć się, jaki rodzaj kredytu samochodowego jest najlepszy dla Twojej sytuacji kredytowej, musisz znać swoją zdolność kredytową i informacje zawarte w raportach kredytowych. Możesz kontrolować swoją zdolność kredytową, rejestrując się w usłudze monitorowania kredytu lub znaleźć ją za pośrednictwem swoich kart kredytowych, banku lub unii kredytowej, z których wiele zapewnia to bezpłatnie.

Aby zobaczyć, co wpływa na Twoją zdolność kredytową, musisz również otrzymać kopię swoich raportów kredytowych. Od teraz do kwietnia 2021 r. Masz prawo do otrzymywania bezpłatnej kopii raportów kredytowych od każdego z trzech krajowych biur informacji kredytowej raz w tygodniu. Możesz o nie poprosić, odwiedzając www.annualcreditreport.com.

Wiedza o tym, co jest w raportach kredytowych, pozwala wiedzieć, co widzą pożyczkodawcy, dając ci kartę przetargową, jeśli spróbują określić twój kredyt dla Ciebie. Jeśli znasz swoją zdolność kredytową, masz również możliwość zbadania możliwych stóp procentowych, aby wiedzieć, do jakiego rodzaju transakcji możesz się kwalifikować. Twoja ocena kredytowa jest największym czynnikiem określającym stopę procentową.

Jeśli okaże się, że masz niską zdolność kredytową, nie zakładaj, że brakuje Ci dobrej oferty. Istnieje wiele możliwości uzyskania kredytu samochodowego, jeśli współpracujesz z odpowiednimi pożyczkodawcami na dane stanowisko.

Proces pożyczki automatycznej złego kredytu

Złożenie wniosku z pożyczkodawcą subprime jest często najlepszym rozwiązaniem dla konsumentów mających problemy z kredytem, ​​ale proces ten może wydawać się nieco inny, niż sobie wyobrażasz. Zamiast wybierać konkretny pojazd, a następnie szukać dla niego finansowania, musisz najpierw znaleźć dealera z odpowiednimi zasobami pożyczkowymi.

Przed udaniem się do salonu ważne jest, aby zebrać całą dokumentację potrzebną do udowodnienia pożyczkodawcy, że spełniasz jego wymagania dotyczące uzyskania kredytu samochodowego. Chociaż szczegóły mogą się różnić w zależności od pożyczkodawcy, wszyscy pożyczkodawcy subprime mają podobne kwalifikacje, które musisz spełnić.

Obejmują one udowodnienie, że spełniasz wymagania dotyczące dochodów i zatrudnienia, masz stabilność mieszkaniową i jesteś gotowy zainwestować w sukces własnego kredytu samochodowego.

Ogólnie rzecz biorąc, udowodnienie, że spełniasz te wymagania, oznacza dostarczenie sprzedawcy następujących elementów:

 • Odcinki czeku – pożyczkodawcy muszą wiedzieć, że zarabiasz wystarczającą ilość pieniędzy, aby spłacić pożyczkę na samochód, dlatego potrzebują dowodu dochodu z wygenerowanym komputerowo odcinkiem czeku pokazującym dochód za cały rok. Zazwyczaj pożyczkodawcy typu subprime wymagają, abyś zarabiał od 1500 do 2500 USD miesięcznie przed opodatkowaniem.
 • Rachunki za media lub wyciągi bankowe – służą do potwierdzenia Twojego miejsca zamieszkania. Muszą być zapisane na Twoje nazwisko i być zgodne z adresem, pod którym aktualnie mieszkasz, podanym we wniosku.
 • Rachunek telefoniczny – pożyczkodawcy muszą mieć pewność, że mogą skontaktować się z Tobą w każdej chwili, dlatego wymagają dowodu działającego telefonu stacjonarnego lub telefonu komórkowego w ramach umowy na Twoje nazwisko.
 • Referencje osobiste – większość pożyczkodawców nadal prosi o dostarczenie listy około pięciu do ośmiu referencji osobistych wraz z pełnymi danymi kontaktowymi.
 • Zaliczka – To pokazuje, że chcesz mieć trochę skórki w grze. Kwota, której prawdopodobnie będziesz potrzebować, może się różnić, ale wielu pożyczkodawców typu subprime wymaga co najmniej 1000 USD lub 10% ceny sprzedaży pojazdu.
 • Prawo jazdy lub identyfikator stanowy – niektórzy pożyczkodawcy wymagają tylko identyfikatora stanu, ale do prowadzenia samochodu potrzebne jest ważne prawo jazdy. Każdy formularz lub dokument tożsamości, którego używasz, musi być ważny, co oznacza, że ​​nie został zawieszony, utracił ważność ani unieważniony.

Gdy dostarczysz te dokumenty do swojego dealera, będą one pośrednikiem między tobą a pożyczkodawcą. Dealer przegląda Twoje dokumenty i wniosek, a następnie przedstawia je pożyczkodawcy do zatwierdzenia. Jeśli wniosek o finansowanie zostanie zatwierdzony, pożyczkodawca informuje dealera, jaka jest maksymalna miesięczna rata, do której się kwalifikujesz.

Następnie sprzedawca zbiera listę pojazdów, które ma na stanie, które są zgodne z wytycznymi dotyczącymi płatności przedstawionymi przez pożyczkodawcę. Możesz przeprowadzić jazdę próbną i wybrać spośród nich samochód, wypełnić dokumenty, dokonać niezbędnych płatności z góry (zaliczka, podatek, tytuł, licencja i opłaty za dokumentację) i odebrać pojazd.

Gotowy żeby zacząć?

Teraz, gdy wiesz, że masz możliwość skorzystania z kredytu samochodowego, musisz zdecydować, który typ pożyczkodawcy jest dla Ciebie najlepszy. Jeśli borykasz się z problemami kredytowymi, pożyczkodawca subprime może dać Ci najlepszą okazję do uzyskania kredytu samochodowego. Jednak wiedza, gdzie znaleźć tych pożyczkodawców, może być trudna.

Pożyczkodawcy typu subprime to pożyczkodawcy pośredni, którzy działają wyłącznie za pośrednictwem specjalnych dealerów finansowych. Trudno jest odróżnić tych sprzedawców od innych, ale wiemy, od czego zacząć! W Auto Credit Express współpracujemy z ogólnokrajową siecią specjalnych dealerów finansowych, współpracujących z pożyczkodawcami, których szukasz.

Aby dopasować się do dealera w Twojej okolicy, wypełnij nasz szybki formularz wniosku o pożyczkę samochodową. Pozwól, że pomożemy Ci uniknąć kłopotów związanych z szukaniem pożyczki, zacznij już teraz!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy