Czego potrzebujesz, aby otworzyć konto w banku Chase

Czego potrzebujesz, aby otworzyć konto w banku Chase
16 października 2020
Category: Zwłaszcza Jeśli

Jest tak wiele rzeczy do rozważenia podczas otwierania konta bankowego Chase. Jakie konto otworzyć, jakich dokumentów potrzebujesz i jaki jest faktyczny proces otwierania konta.

To wszystko może być trochę przytłaczające, zwłaszcza jeśli jest to twoje pierwsze konto bankowe Chase. Każdy, kto jest nowy w bankowości, może chcieć uzyskać kilka informacji podczas otwierania konta.

Więc czego potrzebujesz, aby otworzyć konto w banku Chase?

Otwarcie konta jest szybsze i łatwiejsze niż myślisz. Poniżej znajduje się krótki przewodnik, który pomoże Ci w procesie otwierania konta w Chase Bank. Chase oferuje wiele wspaniałych opcji bankowych, a nawet kilka bonusów Chase Checking, aby rozpocząć korzystanie z bankowości.

PROMOCJE TOP CHASE BANK

* Tutaj znajdziesz wszystkie promocje Chase Bank *
LINK PROMOCYJNY OFERTA PRZEJRZEĆ
Chase Total Business Checking® 300 $ w gotówce Przejrzeć
Chase Premier Plus Sprawdzanie SM 300 $ w gotówce Przejrzeć
Chase Total Checking® 200 $ w gotówce Przejrzeć
Chase Savings SM 150 $ w gotówce Przejrzeć
Ścigaj klienta prywatnego 2000 $ w gotówce Przejrzeć

Spis treści

Czego potrzebujesz

Aby otworzyć dowolny typ konta bankowego, zazwyczaj potrzebujesz kilku dokumentów w celu zweryfikowania Twojej tożsamości i pierwszej wpłaty.

W zależności od konta, które otwierasz, początkowy depozyt może się różnić, więc koniecznie sprawdź w Chase! Zwykle będziesz potrzebować:

 • Oficjalna identyfikacja (paszport prawa jazdy itp.)
 • Dowód miejsca zamieszkania (wyślij e-mail ze swoim adresem)
 • Karta Ubezpieczenia Społecznego
 • Wstępna wpłata

Które konto otworzyć w Chase

Chase to jeden z największych banków w Stanach Zjednoczonych, posiadający kilka oddziałów i bankomatów.

Chociaż te oddziały mogą nie znajdować się w każdym stanie i mieście, ich usługi bankowości internetowej pozwalają na wygodny dostęp do swoich pieniędzy.

Oznacza to, że mając tylko dostęp do Internetu, możesz założyć konto i korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania Chase.

W zależności od tego, do czego planujesz wykorzystać swoje konto bankowe, dostępne są opcje rachunku czekowego i oszczędnościowego. Warto zwrócić uwagę na rodzaje funkcji, które oferują na każdym koncie.

Obejmuje to wszelkie opłaty miesięczne, minimalne wymagania dotyczące salda i wszelkie korzyści, jakie może oferować konto.

 • Konta Chase Total Checking® + Chase Savings SM to świetne opcje dla nowych klientów, którzy chcą mieć tylko standardowe konto bankowe. Konto Total Checking® w Chase jest najpopularniejszym kontem czekowym. Chociaż istnieje miesięczna opłata za usługę, zawsze możesz z niej zrezygnować, spełniając dowolne wymagania. Co więcej, chociaż to konto czekowe nie jest oprocentowane, po sparowaniu go z kontem oszczędnościowym SM możesz nawet otrzymać hojny bonus czekowy.
 • Chase Premier Plus Checking SM Ciesz się większymi korzyściami i zarabiaj odsetki na swoim nowym koncie czekowym Chase. Miesięczna opłata serwisowa w wysokości 25 USD jest zniesiona, jeśli utrzymujesz średnie saldo dnia początkowego w wysokości 15 000 USD lub więcej w dowolnej kombinacji tego konta i połączonych kwalifikujących się czeków Chase, oszczędności i innych sald. Brak opłaty Chase za pierwsze cztery transakcje bankomatowe niezwiązane z Chase na okres wyciągu. Zarabiaj odsetki od salda rachunku bieżącego.
 • Z kontem Chase Sapphire Checking SM możesz zdobyć fantastyczny bonus, jeśli spełnisz wszystkie wymagania. Ponadto otrzymasz również brak opłat za bankomaty na całym świecie, stawki za relacje Premier na połączonym koncie Chase Premier Savings SM, wyższe limity bankomatów i zakupów z kartą debetową Sapphire Banking, brak opłat za przelewy bankowe lub opłaty za zatrzymanie płatności, bezpłatne transakcje giełdowe i ETF online , brak opłat za korektę kursu walutowego przy wypłatach z bankomatów lub zakupach kartą debetową poza Stanami Zjednoczonymi, brak opłat za pierwsze cztery kredyty w rachunku bieżącym w ciągu 12 miesięcy, inwestuj za darmo z You Invest SM firmy JP Morgan, minimum 0 USD, aby rozpocząć inwestowanie, poznaj szeroki zakres zakres akcji, funduszy ETF, funduszy inwestycyjnych i stałych dochodów, najlepsze stawki relacji na powiązanym koncie Chase Premier Savings, specjalny dostęp do salonów sportowych i rozrywkowych.Jeśli jesteś również zainteresowany, rozważ otwarcie Chase Sapphire Preferred® Karta kredytowa.
 • Z kontem czekowym Chase College SM możesz zarobić niezłą premię za rejestrację i spełnienie prostych wymagań. To konto jest podobne do całkowitego konta czekowego, jednak miesięczna opłata za usługę jest zwolniona przez pierwsze 5 lat i jeśli masz od 17 do 24 lat.
 • Chase Private Client to jedna z najlepszych usług oferowanych przez Chase. Otrzymujesz priorytetową obsługę, świadczenia rodzinne, narzędzia biznesowe, wsparcie 24/7 i specjalistów finansowych, kiedy ich potrzebujesz. Otrzymujesz również ekskluzywne oprocentowanie kont oszczędnościowych, obniżone oprocentowanie pożyczek, wyższe limity na przelewy pieniężne z Chase QuickPay® z Zelle SM oraz inwestowanie za darmo z You Invest SM przez JP Morgan. Chociaż wymagania dla tego konta mogą być wysokie, oferuje on szeroką gamę funkcji, które są warte zachodu.
 • Konto Chase High School to okazja do otwarcia konta czekowego dla dziecka i nauczenia go odpowiedzialności finansowej. To konto może być otwarte tylko dla dzieci w wieku od 13 do 17 lat i konwertowane na całkowite konto czekowe, gdy uczeń kończy 19 lat. Chociaż nie ma miesięcznej opłaty serwisowej za to konto, musi być połączone z kontem czekowym rodzica, aby zapobiec przekroczeniu stanu konta i innym opłaty karne.
 • Chase Secure Checking to najbardziej podstawowe narzędzie sprawdzania, na które możesz się zarejestrować w Chase. Chociaż otrzymujesz kartę debetową do otwarcia tego konta, tak naprawdę nie ma innych korzyści i funkcji, które można by polubić na tym koncie. Jedynym powodem, dla którego poleciłbym to konto, jest to, że masz słaby kredyt i próbujesz naprawić swoje finanse. Ponadto nie otrzymujesz czeków i obowiązuje miesięczna opłata za usługę w wysokości 4,95 USD.

Chase zdecydowanie oferuje szeroką gamę opcji sprawdzania, aby dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Ponadto możesz zarobić wspaniały bonus, jeśli spełnisz wymagania swojego konta. Będąc jedną z największych i najbardziej zaawansowanych usług bankowych, w każdej chwili możesz mieć dostęp do swojego konta za pomocą aplikacji mobilnej Chase lub usługi bankowości internetowej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy