Co to jest M1 Finance? Jak rozpocząć automatyzację swoich inwestycji już dziś

17 lutego 2021
Category: Zadawane Pytania

Rosnącym trendem i popularną opcją dla inwestorów w erze cyfrowej jest zautomatyzowane inwestowanie, czasami nazywane „inwestowaniem pasywnym.

Często można to osiągnąć poprzez proste inwestowanie w fundusze indeksowe, ale czasami warto pójść o krok dalej.

W tym miejscu platforma inwestycyjna M1 Finance może być doskonałym narzędziem pomagającym w budowaniu i powiększaniu bogactwa.

Większość użytkowników ma zajęte życie i nie zawsze mają czas lub zainteresowanie zostaniem profesjonalistą w inwestowaniu.

Platforma oferuje szereg opcji inwestowania, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele.

Poniżej znajduje się moja recenzja M1 Finance i pełny przegląd narzędzia. Swobodnie użyj spisu treści, aby przejść do wybranej sekcji.

Szybki przegląd : Krótko mówiąc, POLECAM M1 Finance. To solidna platforma do automatyzacji inwestycji, a ja oceniam ją na 8,5 / 10 . Możesz zarejestrować się tutaj, aby rozpocząć .

Spis treści

Co to jest M1 Finance?

Jak wspomniałem we wstępie, M1 Finance jest bezpłatną platformą maklerską i finansową dla każdego, kto może wziąć udział w automatycznym inwestowaniu.

Firma wpisuje się w trend „robo-inwestowania i „inwestowania pasywnego, a jego popularność gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat.

M1 Finance oferuje swoim użytkownikom kilka opcji finansowania osobistego, ale ich głównym celem jest inwestowanie.

Kiedy używasz ich do inwestowania, masz opcje inwestowania w akcje, takie jak ułamkowe udziały akcji lub fundusze ETF.

Inne cechy pieniędzy, które mają, obejmują opcje pożyczki na pożyczanie pieniędzy. Chwalą się brakiem papierkowej roboty, brakiem czeków kredytowych, brakiem urzędników ds. Pożyczek i brakiem odmowy udzielenia pożyczki.

A ich stopy procentowe są najniższe na rynku.

Wreszcie i wkrótce, M1 Finance oferuje ubezpieczone konto czekowe FDIC, które zostanie bezpośrednio zintegrowane z ich aplikacją M1.

To konto czekowe będzie miało bezpośredni depozyt, możliwość łatwego przelewu pieniędzy i opcję otrzymania karty debetowej.

Czy M1 Finance jest naprawdę bezpłatny?

Tak to prawda. Kilka lat temu M1 Finance oferował niską opłatę w wysokości 0,25%, ale potem przeszedł na bezpłatną platformę.

Dobrze przeczytałeś! Nie ma żadnych prowizji handlowych, opłat za prowadzenie konta ani opłat za wpłaty lub wypłaty.

Jedyne potencjalne opłaty dotyczą unikalnych transakcji.

Na przykład, jeśli otworzysz konto emerytalne w M1 Finance, a później zdecydujesz się je zamknąć, obowiązuje opłata za zamknięcie konta w wysokości 100 USD (jest to standard w firmach maklerskich).

Jeśli poprosisz o wyciągi papierowe lub przelewy bankowe, mogą wystąpić również potencjalne opłaty. Możesz przeczytać o wszelkich opłatach, które można znaleźć tutaj.

Teraz oferują również inwestorom płatny poziom, który nazywają M1 Plus, który obecnie wynosi 125 USD rocznie. Daje to nieco więcej opcji na rachunkach, które masz w M1 Finance.

Na przykład uaktualnienie oferuje zniżki na pożyczone pożyczki, więcej opcji inwestowania, zwrot gotówki w wysokości 1% za wszystkie zakupy kartą debetową, odsetki na koncie rozliczeniowym u nich, a także kilka innych drobnych korzyści.

W jaki sposób M1 Finance zarabia?Teraz, gdy wiesz, że M1 Finance jest darmowy i ma płatną opcję poziomu, jak inaczej zarabiają pieniądze?

Zazwyczaj firma zarabia, pobierając odsetki od pożyczek, które oferuje posiadaczom rachunków.

M1 Finance pożycza również papiery wartościowe, które kupują jej klienci, innym inwestorom, gdzie oni również będą zarabiać na tych pożyczkach.

Jak działa inwestowanie finansowe M1

Chociaż robo-doradca oferuje inne usługi, ich funkcja inwestycyjna jest zdecydowanie najsilniejszym produktem.

Oferują różne typy kont, takie jak indywidualne konto podlegające opodatkowaniu, konto wspólne (z krewnym, małżonkiem itp.), Konta emerytalne (tradycyjne IRA, Roth, SEP IRA), a nawet konto powiernicze.

Coś, co uważam za wyjątkowe w przypadku ich platformy, to interfejs inwestycyjny oparty na kołach, który pomaga znacznie łatwiej budować i zarządzać portfelem inwestycyjnym.

Istnieje ponad 6000 akcji i funduszy do budowy niestandardowych ciast lub wybierania spośród prawie 100 Expert Pies, zaprojektowanych z myślą o realizacji różnych celów finansowych i inwestycyjnych.

 • Wybierz inwestycje, które chcesz dodać do swojego „Ciasta, to są plasterki
 • Ustaw docelową wagę dla każdego plasterkaZasil swoje ciasto, a pieniądze zostaną dodane w oparciu o Twoje wartości procentoweW każdej chwili możesz dodawać, usuwać lub edytować plasterkiMożesz też wybrać jeden z Expert Pies w oparciu o Twoje cele finansowe, ponieważ M1 Finance oferuje różne szablony do wyboru.

  Są one tworzone przez doradców ekspertów i domy maklerskie, więc opcje są starannie opracowywane.

  Dlaczego inwestorzy wybierają M1 FinanceJeśli chodzi o inwestowanie pieniędzy, wiele osób wolałoby uprościć proces i usunąć bóle głowy oraz ciągłe monitorowanie swoich inwestycji.

  Oprócz tego, że korzystanie z niego jest bezpłatne, oto kilka powodów, dla których ludzie wybierają M1 Finance (i dlaczego może to być dla Ciebie interesujące).

  • Żadnych ręcznych transakcji, po zbudowaniu lub wybraniu portfela M1 zrobi resztę
  • Proste równoważenie i zarządzanie portfelem, które pomaga zapewnić prawidłową alokację aktywówHarmonogram wpłat, w którym kontrolujesz ilość i częstotliwość wpływów gotówki do aplikacjiInwestowanie w ułamkowe udziały, które pomaga budować bogactwo za groszeKorzystają z efektywnej podatkowo strategii alokacji, aby pomóc obniżyć podatki w przypadku sprzedaży jakichkolwiek papierów wartościowychUtrzymuj więcej zwrotów i utrzymuj wzrost odsetek składanych dzięki platformie bez opłatŁatwa w użyciu platforma, atrakcyjna wizualnie i oferująca wiadomości i wgląd w Twoje inwestycjePierwsze kroki dRozpoczęcie i otwarcie konta w M1 Finance jest bardzo łatwe i nie zajmuje dużo czasu.

   Pamiętaj, że aby rozpocząć grę na M1, konieczne jest minimalne saldo konta w wysokości 100 USD. Po osiągnięciu tego minimum 100 $ depozyty mogą wynosić dowolną kwotę powyżej 10 $.

   Minimalna kwota jest wyższa w przypadku kont emerytalnych, które wymagają początkowej inwestycji w wysokości 500 USD.

   Założenie bezpłatnego konta wymaga kilku podstawowych informacji o sobie. Następnie wykorzystają te informacje do zweryfikowania Twojej tożsamości.

   Następnie musisz połączyć konto bankowe. To jest konto, którego chcesz używać do dokonywania wpłat na konto M1 Finance. To konto bankowe będzie również miejscem, na które pieniądze mogą zostać przelane z powrotem do twojego banku.

   Po utworzeniu konta możesz zacząć inwestować swoje pieniądze i budować swój portfel „Pie.

   M1 Finance Plusy i minusy

   Teraz, gdy już to wszystko usunęliśmy, możesz się zastanawiać nad zaletami i wadami platformy. Z moich badań i zainteresowania finansami M1 wynika, że ​​mam wady i zalety.

   Zalety M1 Finance:
  • Opcje na handel akcjami ułamkowymi
  • Brak opłat handlowych lub opłat za zarządzanie kontemNiska minimalna inwestycja potrzebna do otwarcia kontaWiele typów kont (IRA, Trust, Taxable itp.)Opcje inwestowania w różne akcje i fundusze ETFZautomatyzowane inwestowanie i równoważenie wyborów portfelaWady M1 Finance:
  • Brak zbierania strat podatkowych, jak oferują inni robo-doradcy
  • Tylko jedno okno handlu, w którym jest wykonywana, płatna wersja oferuje również popołudniowe okno handluBrak dostępu do doradców finansowych, jeśli masz pytaniaMyślę, że M1 Finance to świetny wybór i opcja dla większości nowych inwestorów. Brak opłat firmy i niska minimalna inwestycja umożliwiająca otwarcie konta oznacza, że ​​każdy może łatwo zacząć stosunkowo tanio.

   Jeśli chcesz po prostu zacząć, dowiedzieć się więcej o inwestowaniu i podejść do sprawy bez użycia rąk – zdecydowanie warto skorzystać z M1 Finance.

   Dodatkowe często zadawane pytania

   Jak w przypadku każdej platformy, zawsze pojawiają się dodatkowe pytania. Chociaż mają świetne centrum edukacyjne na swojej stronie internetowej, oto kilka typowych pytań, które ludzie mają na temat M1 Finance.

   Czy M1 Finance jest godny zaufania?Tak, M1 Finance to absolutnie godna zaufania opcja inwestowania pieniędzy. Firma jest zarejestrowana w SEC jako dealer maklerski i jest członkiem Financial Industry Regulatory Authority (FINRA) oraz Securities Investor Protection Corporation (SIPC).

   Dodatkowo mają 256-bitowe szyfrowanie danych SSL i są warte u zewnętrznego opiekuna, co oznacza, że ​​M1 Finance nie ma dostępu do twoich pieniędzy.

   Czy M1 Finance dopuszcza ułamkowe udziały?Dzięki M1 Finance umożliwiają inwestowanie w częściowe współdzielenie, co jest korzystne dla Ciebie jako inwestora. Teraz nie ma znaczenia, czy masz dokładną liczbę pełnego udziału w akcji. Zamiast tego, jakąkolwiek dystrybucję wnosisz, M1 kupi dla ciebie ułamkowe udziały.

   Czy M1 Finance jest dobry dla początkujących?M1 Finance to doskonały wybór zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Dzięki łatwej w użyciu platformie, prostym opcjom i wyborom inwestycyjnym, brakowi opłat i zautomatyzowanemu podejściu – każdy może zacząć i powiększać swoje bogactwo.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy