Centrum nieruchomości Bank of America

Centrum nieruchomości Bank of America
16 października 2020
Category: Jeśli Jednak

Wybierz członka brokera, aby wyświetlić dostępne właściwości w tym stanie

Przeglądaj aktualne oferty domu, który chcesz

Rozpocznij z Bank of America Digital Mortgage Experience i oszacuj, ile możesz pożyczyć

Polecane właściwości

Dowiedz się więcej o stawkach, aby rozpocząć planowanie przyszłego domu

Wyprzedź grę, obliczając, ile będziesz musiał zapłacić przy zamknięciu

Zależy nam, aby dom był przystępny cenowo. Znajdź programy, które pomogą Ci spełnić Twoje potrzeby finansowe

Wprowadź podstawowe informacje finansowe, zobacz, ile możesz zapłacić

Ta właściwość nie jest dostępna do przeglądania.

 • Oprocentowanie kredytów hipotecznych i pożyczki
 • Oprocentowanie kredytów hipotecznych
 • Kredyt hipoteczny o stałym oprocentowaniu
 • Kredyt hipoteczny o zmiennej stopie procentowej
 • Pożyczki Jumbo
 • Affordable Loan Solution ® Hipoteka
 • Kredyt hipoteczny FHA & VA
 • Narzędzia do kupowania w domu
 • Kalkulator hipoteczny
 • Kalkulator przystępności cenowej
 • Kalkulator kosztów zamknięcia
 • Przeszukaj pomoc dotyczącą zaliczki
 • Szukaj domów na sprzedaż
 • Estymator wartości domu
 • Dowiedz się o kredytach hipotecznych
 • Wskazówki dla kupujących po raz pierwszy w domu
 • Ile domu mogę sobie pozwolić?
 • Ile należy odłożyć?
 • RRSO a stopa procentowa
 • Wstępna kwalifikacja kredytu hipotecznego
 • Ubieganie się o kredyt hipoteczny
 • Jak uzyskać zgodę na kredyt hipoteczny
 • Programy pomocy mieszkaniowej po przystępnych cenach
 • Słownik hipoteczny
 • Zarządzaj swoją pożyczką
 • Zaloguj się
 • Dowiedz się o doświadczeniach związanych z cyfrowym kredytem hipotecznym
 • Sprawdź stan swojego zgłoszenia / prześlij dokumenty online
 • Uzyskaj pomoc w przypadku problemów z płatnością
 • Skontaktuj się z nami w sprawie pożyczki na dom

Praktyki reklamowe

Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać informacje o produktach i usługach, które mogą okazać się interesujące i przydatne. Pomagają nam w tym reklamy oparte na relacjach i reklamy behawioralne online.

Oto jak to działa: Zbieramy informacje o Twoich działaniach online, takich jak wyszukiwania, które przeprowadzasz w naszych Witrynach i odwiedzane strony. Informacje te mogą być wykorzystywane do dostarczania reklam w naszych Witrynach i offline (na przykład przez telefon, e-mail i pocztę bezpośrednią), które są dostosowane do określonych zainteresowań użytkownika.

Jeśli wolisz, abyśmy nie korzystali z tych informacji, możesz zrezygnować z reklamy behawioralnej online. Jeśli jednak zrezygnujesz, nadal możesz otrzymywać ogólne reklamy. Ponadto doradcy finansowi / menedżerowie klientów mogą nadal wykorzystywać informacje zebrane online w celu dostarczania informacji o produktach i usługach zgodnie z umowami dotyczącymi konta.

Ponadto, jeśli zrezygnujesz z internetowych reklam behawioralnych, nadal możesz widzieć reklamy po zalogowaniu się na swoje konto, na przykład za pośrednictwem bankowości internetowej lub MyMerrill. Te reklamy są oparte na Twoich konkretnych relacjach z naszym kontem.

Aby dowiedzieć się więcej o reklamach opartych na relacjach, reklamach behawioralnych online i naszych praktykach dotyczących prywatności, zapoznaj się z Informacją o ochronie prywatności online Bank of America oraz z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi prywatności w Internecie.

Połącz się z nami

Bank of America, członek NA, FDIC.

Pożyczkodawca Equal Housing Bank of America Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kredyt i zabezpieczenie, podlegają zatwierdzeniu. Akceptacja regulaminu i warunków. To nie jest zobowiązanie do pożyczania. Programy, stawki, warunki mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

Refinansowanie

Spłacanie jednej pożyczki wpływami z innej pożyczki, na ogół przy użyciu tej samej nieruchomości jako zabezpieczenia.

Pożyczający

Osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy udzielający pożyczki.

Kapitał

Majątek lub majątek wartościowy, który pożyczkodawca może być skłonny przyjąć jako zabezpieczenie spłaty zadłużenia. Na przykład nieruchomości, akcje, fundusze wspólnego inwestowania, gotówka lub samochody.

Wstępna kwalifikacja

Proces dostarczania informacji finansowych i innych (takich jak historia zatrudnienia i proponowane zabezpieczenia) przez potencjalnego pożyczkobiorcę w celu wstępnego oszacowania kwoty pożyczki, jaką pożyczkobiorca może uzyskać na zakup domu. Wstępna kwalifikacja nie oznacza zobowiązania do wypożyczenia.

Kredyt

Porozumienie, zgodnie z którym pożyczkobiorca otrzymuje coś wartościowego w zamian za przyrzeczenie spłaty pożyczkodawcy w późniejszym terminie.

Zaliczka

Kwota gotówki, którą płacisz na zakup domu, aby wyrównać różnicę między ceną zakupu a kredytem hipotecznym. Zaliczki często wahają się od 5% do 20% ceny sprzedaży, w zależności od wielu czynników, w tym Twojej pożyczki, pożyczkodawcy, historii kredytowej i tak dalej.

Prywatne ubezpieczenie kredytu hipotecznego (PMI)

Jeśli Twoja zaliczka jest mniejsza niż 20%, większość pożyczkodawców będzie wymagać wykupienia prywatnego ubezpieczenia hipotecznego. Jest to ubezpieczenie, które chroni pożyczkodawcę w przypadku niespłacenia pożyczki. Ubezpieczenie to kosztuje zwykle od 0,15% do 2,5% kwoty kredytu. Nazywany również ubezpieczeniem hipotecznym.

Oprocentowanie

Koszt korzystania z pożyczki, zwykle wyrażany jako procent pożyczki, płacony w określonym czasie. Oprocentowanie nie obejmuje opłat pobieranych za pożyczkę. Zobacz też: roczna stopa oprocentowania (APR).

Federal Housing Administration (FHA)

Agencja Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. FHA zapewnia ubezpieczenie kredytu hipotecznego dla niektórych hipotek mieszkaniowych. Określa standardy udzielania kredytów hipotecznych i budowy domów zabezpieczonych tymi hipotekami.

Kredyt mieszkaniowy FHA

Kredyt hipoteczny pod zastaw domu ubezpieczony przez Federal Housing Administration (FHA). Znany również jako pożyczka rządowa. Ubezpieczenie hipoteczne FHA chroni pożyczkodawcę (a nie pożyczkobiorcę), jeśli pożyczkobiorca nie spłaci pożyczki FHA. Ubezpieczenie to umożliwia pożyczkodawcy zapewnienie opcji pożyczki i świadczeń często niedostępnych w ramach konwencjonalnego finansowania.

Ocena kredytowa

Liczba oceniająca jakość kredytu danej osoby. Agencje informacji kredytowej obliczają tę liczbę, często przy pomocy systemów komputerowych, w ramach procesu przypisywania stawek i warunków do udzielanych pożyczek. Liczba pomaga przewidzieć względne prawdopodobieństwo, że dana osoba spłaci zobowiązanie kredytowe, takie jak pożyczka hipoteczna. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa ocena kredytowa, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaniesz zatwierdzony i zapłacisz niższe oprocentowanie pożyczki.

Przestępczość

Brak terminowych płatności.

Wartość rynkowa

Prawdopodobna cena sprzedaży domu między chętnym kupującym a chętnym sprzedającym na wolnym rynku. W przypadku kredytu hipotecznego lub pożyczki pod zastaw domu, godziwą wartość rynkową ustala się zwykle na podstawie wyceny. Nazywana również godziwą wartością rynkową.

Wycena lub wyceniona wartość

Świadomy szacunek wartości nieruchomości. W związku z wnioskiem o pożyczkę pod zastaw domu, wycenę przeprowadza zwykle rzeczoznawca majątkowy.

Kapitał

Różnica między godziwą wartością rynkową (szacowaną wartością) domu a niespłaconymi saldami kredytów hipotecznych i innymi zastawami.

Każde biuro jest niezależne i obsługiwane. Member Broker jest pracodawcą zajmującym się równością szans i popiera ustawę Fair Housing Act. Członek Broker. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez Xome Inc.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy