Bank of America Rozliczenie salda w rachunku bieżącym na poczcie!

17 lutego 2021
Category: Jesteś Winien

Klienci Bank of America zgłaszają, że otrzymują zwrot pieniędzy z pozwu zbiorowego Banku w rachunku bieżącym. Jednak czeki refundacji wyglądają jak pocztówki, a nie zwykłe czeki, co może zwiększyć prawdopodobieństwo, że niektórzy Członkowie Klasy mogą je przeoczyć jako niechcianą pocztę.

Zwroty kosztów są częścią ugody zbiorowej w wysokości 410 milionów dolarów zawartej w 2011 roku w związku z zarzutami, że Bank of America manipulował transakcjami debetowymi w celu maksymalizacji opłat, jakie bank może pobierać od klientów, którzy przekroczyli swoje konta bankowe.

Obecni klienci Bank of America automatycznie otrzymali zwrot z ugody zbiorowej w sprawie opłaty za debet w dniu 2 listopada 2012 r. Lub mniej więcej, podczas gdy byli klienci otrzymają zwrot w formie czeku wysłanego na ostatni znany adres pocztowy.

Byli klienci Bank of America zgłaszają, że otrzymują te czeki, które muszą zostać wysłane do 30 listopada 2012 r. Czeki podobno wyglądają jak pocztówki w ramach próby zaoszczędzenia pieniędzy na wysyłce i drukowaniu.

Jeśli Twój adres zmienił się od czasu posiadania konta Bank of America, możesz zaktualizować swój adres pocztowy, wysyłając wniosek do administratora rozliczenia na adres:

Sprawdzenie debetu w rachunku bieżącym

Skrytka pocztowa 2505

Faribault, MN 55021-9505

Uwaga: Top Class Actions nie jest administratorem rozliczeń ani firmą prawniczą. Top Class Actions to prawnicze źródło wiadomości, które informuje o pozwach zbiorowych, ugodzie zbiorowych, pozwach o obrażenia od narkotyków i sprawach o odpowiedzialność za produkt. Top Class Actions nie rozpatruje roszczeń i nie możemy doradzić Ci w sprawie statusu jakiegokolwiek pozwu zbiorowego. Musisz skontaktować się z administratorem ugody lub swoim prawnikiem, aby uzyskać wszelkie aktualizacje dotyczące statusu Twojego roszczenia, formularza roszczenia lub pytań o oczekiwany termin wysłania płatności.

115 komentarzy

Chcę moje pieniądze. Zostawiają adres witryny, który nie prowadzi donikąd, numer telefonu, który nie prowadzi nigdzie i nikt nie wie nic o sprawie ani czekach, które mają być wysłane.

Kto kiedykolwiek nadzoruje wypłaty czeków, nie radzi sobie zbyt dobrze ze znajdowaniem członków klasy. Jestem pewien, że zgodnie z projektem.

To tylko kolejne oszustwo BofA… Co za żart!

I WANT moje pieniądze

WAY

Czek jest fałszywy. Właśnie nadeszła pocztą na początku kwietnia 2018 r. Została unieważniona 15 kwietnia 2014 r. Co za oszustwo. Powinien przejść do News Network.

Do tej pory otrzymałem kartę, która szukała płatności za mniej niż 2 dolary z linkiem do ustalenia sądu, czyli około 2013 roku. Powiedziano mi, że reszta zostanie zatrzymana przez około 2 lata. Otrzymałem fałszywą wiadomość e-mail z prośbą o podanie danych osobowych z BOA w Nowym Jorku. Przeprowadziłem się kilka razy, co widać po spirali, która wpłynęła nawet na moje życie, ale jeśli oszust może wyśledzić mój e-mail, dlaczego nie może administratorom banku wysłać pozostałych brakujących pieniędzy.

Byłem z nimi przez kilka lat.

Byłem z nimi przez wiele lat, wiem, że jestem z wells fargo know. więc weź od nich te pieniądze. czy nawet ja mogę uzyskać rozliczenie pieniędzy za pomocą Wells Fargo

Byłem ich klientem, wiem, że jestem z Wells Fargo. dlatego się zmieniam. więc moje pytanie brzmi: jak mogę uzyskać od nich pieniądze. Więc jak to zrobić.

Czy najpierw dostaniemy pocztówkę, potem czek.

Nadal nic nie otrzymałem.

16 października 2015 r., Nie słyszałem ani nie widziałem niczego, zróbmy kolejny pozew zbiorowy. Przeniosłem się również martwiąc się, że mój zwrot pieniędzy dotrze do mnie pod nowy adres.

Rozgłosić . Nie korzystaj z banku B z A ani żadnego z dużych banków. Wszyscy są oszustami

Otrzymałem czek w skrzynce pocztowej, nie zrealizowałem go, ponieważ wszystko gotowe minęło 15 kwietnia 2014 r. Jak mogę otrzymać wymianę? Proszę doradzić lub uprzejmie wymienić.

tengo un check de 14.63 dlls y no lo puedo hacer efectivo porque segun ellos ya expiro de modo que no pueden mandarme otro porque este reclamo cerro no se si eso se valga pue es mi dinero poco o mucho es mi dinero y no quiero perderlo al parecer no soy la unica y de poco en poco se estan quedando con miles nooooo se vale que paguen lo que deben hay alguien que nos ayude?

Otrzymałem czek na ponad 2600 dolarów. Mój bank nie myślał, że to prawda.

Nadal nie otrzymałem żadnych pieniędzy, spieprzyli nas wszystko, co nas wbili w opłaty za pobór. to nie jest sprawiedliwe i na pewno nie jest w porządku, ładnie źle, kiedy bogaci stają się bogatsi od ciężko pracujących ludzi

Byłem w B ofA od 2001 do 2011 roku. Zapłaciłem tysiące dolarów w ramach NSF i opłat w rachunku bieżącym. Byłem poza ugodą zbiorową, nie otrzymałem ani grosza. Próbowałem zadzwonić i wysłać e-mail, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi od osoby zarządzającej pozwem. Co mam do zrobienia? jakieś wskazówki, jak uzyskać odpowiedź?

Zapłaciłem tysiące dolarów opłat NSF i prowizji za debet w B of A, kiedy wciąż miałem konto. Byłem częścią ugody zbiorowej, a do 1 czerwca 2014 r. Nie otrzymałem ani jednej rzeczy!

Właśnie dostałem czek w skrzynce pocztowej dzisiaj 20.05.14, ale gość co! Upłynął 15 kwietnia 2014 r. Jak mogę otrzymać zamiennik? Proszę doradzić lub uprzejmie wymienić.

Witam, daj mi znać, jeśli otrzymasz jakiekolwiek informacje, jak uzyskać wymianę czeku.

Witam, daj mi znać, jeśli uzyskasz jakiekolwiek informacje.

Dziękuję Ci

I tak NADAL są niegrzeczni.

W zeszłym roku otrzymałem swój pierwszy czek rozliczeniowy na 20 dolarów na mój obecny adres.

Mniej więcej tydzień temu odebrałem telefon od starego współlokatora z pocztówką od BofA z informacją, że nie udało mi się zrealizować czeku rozliczeniowego na 622 USD i że teraz jest już za późno na ponowne wystawienie czeku. Nie mieszkałem tam od ponad 4 lat. Dlaczego wysłali większą kwotę na bardzo stary adres, ale chump zmienił się na mój obecny?

Spójrz na tych ludzi. Po prostu inny sposób, w jaki cię oszukali

Mogę ci powiedzieć, dlaczego nikt nie otrzymuje zwrotu pieniędzy. Większość trafiła do prawników, którzy zajmowali się tą sprawą. Faktycznym osobom, które uiściły opłaty, niewiele się zwraca.

Nigdy nie prosiłem o udział w pozwie zbiorowym. Nie pamiętam też, żebym kiedykolwiek był przerysowany. Coś pachnie jak zgniła ryba.

Możesz wziąć ten czek na 5,75 dolara i wsadzić go w tyłek prawnika. Są jedynymi, którzy robią cokolwiek na tych sprawach.

Do czeków papierowych dołączona jest mała litera? Mój był z kilkoma krótkimi akapitami, nie wyjaśniającymi, skąd się wziął, i jest o wiele więcej, niż bym się spodziewał. Pochodzi z BOA w Wilmington, DE, datowany na 21.02. Prawie boję się go spieniężyć. Zbyt dobre by było prawdziwe.

Dziękuję „Skank of America za kradzież setek dolarów i oddanie mi 30 dolarów. Ta firma jest żałosna, że ​​musiała okraść konto od tych, którzy obecnie przekraczają swoje konto, a większość z nich myślała, że ​​mają do tego zabezpieczenie w rachunku bieżącym. TO JEST ORGANIZACJA KARNA.

Jestem z B z A od ponad 30 lat i otrzymałem mały czek z datą 14 lutego 2014 r. Mój adres się nie zmienił, więc dlaczego właśnie kontaktują się ze mną w sprawie 33,30 USD. Wywalili mnie z DUŻEGO debetu, to typowe B z A.

Właśnie otrzymałem dzisiaj pocztą czek na 16,20 USD, jednak nigdy nie otrzymałem wstępnego czeku. Jestem klientem BOA od 2002 roku. Nie przypominam sobie też, żeby moje konto zostało zasilone. Zgadzam się, że BOA zabrał setki dolarów w ciągu 12 lat, kiedy byłem z nimi za różnego rodzaju opłaty, nie tylko OD… ZŁODZIEŻY.

Dlaczego wszyscy narzekają? TY przesadziłeś SWOJE konto, wydając więcej pieniędzy niż miałeś. Naprawdę nie ma znaczenia, czy to 1,00 czy 1000 USD, TY to zrobiłeś, a nie BofA.

Jasne, ich metoda była kiepska – ale tak samo jak wydawanie więcej, niż szczerze. Zasadniczo nazywasz BofA oszustwem, ale robisz dokładnie to samo, gdy pobierasz więcej niż masz.

Nie chcesz opłat za OD? Proste rozwiązanie; nie przepłacaj swojego konta.

Jesteś łajdakiem broniącym łajdaka.

Nie rozumiesz tutaj prawdziwego problemu – Bank of America poluje na ludzi, którzy nie są tak bogaci jak ty. Czasami zdarzają się rzeczy – ciężko pracująca samotna matka dwojga dzieci źle oblicza lub zapomina o czeku – to nie daje im prawa do zmiany kolejności transakcji w celu pobrania 7 opłat za debet, podczas gdy 1 zostałby obciążony. Oczywiście sądy stanęły po stronie tego, więc kim jesteś, żeby w ogóle komentować?

Zgadzam się z Toddem R.

Często popełniają oszustwa i nie jesteś winien żadnych opłat za debet, ale nawet jeśli zgodnie z prawem jesteś winien jedną opłatę za debet, nie mają oni prawa do naliczenia dziesięciu opłat za debet. Jeśli na przykład nie zapłacisz za parkometr, powinieneś otrzymać jeden bilet za to wykroczenie, ale nie za dwadzieścia biletów na inne godziny i miejsca, w których zaparkowałeś samochód, gdy zaparkowałeś samochód i włożyłeś wystarczającą ilość pieniędzy do parkometru

właśnie otrzymaliśmy dzisiaj czek na 12,09 dolara, co za żart, skoro mieliśmy tysiące przekroczonych opłat za pobór. Co z tym zrobimy, to źle i wszyscy musimy złożyć skargę do prawnika, który zajmował się tym roszczeniem.

Wiele razy mówiłem twoim pracownikom BoA, że nas okradałeś. Wiedziałem, że wróci i ugryzie cię w tyłek. Wczoraj otrzymałem czek na 16,62 $. To nic w porównaniu z tym, co nam ukradłeś. A moje rachunki zostaną odcięte z powodu twoich błędów. Mówiłem ci, że popełniasz błędy. Nie tylko jesteś mi winien więcej pieniędzy, ale także przeprosiny. Wstydź się

Myślę, że wszyscy zasługujemy na objęcie ich 13% stopą procentową. Gdyby było odwrotnie, wszyscy bylibyśmy teraz w więzieniu, a nasze życie zrujnowane.

do tej pory otrzymałem łącznie 16,61 $! prawie wystarczy na jakąś kiepską wódkę, abym mógł wypić tam wspomnienia. Totalne pieprzenie i nawet nie całowanie B z A? Miałem lepsze pijane daktyle z baru!

Właśnie otrzymałem dzisiaj drugi czek pocztą za ten pozew, mój pierwszy to 481,00, a ten 278,00. Czy ktoś wie, dlaczego dostałem dwa i widząc, jak mało wszyscy wracają, powinienem skonsultować się z prawnikiem, ponieważ najwyraźniej miałem tysiące kredytów w rachunku bieżącym opłaty?

Całkiem dobrze. Dostałem 30 dolarów za setki, które mi ukradli. Większość ludzi otrzymywała około 14 dolarów.

Właśnie otrzymałem dzisiaj czek – jest w formie czeku, a nie jak na pocztówkę. Jednak prawie go nie otworzyłem – myślałem, że to śmieci. Okradli mnie z setek dolarów, robiąc najpierw coś ważnego, i naliczają mi 35 dolarów za filiżankę kawy, którą kupiłem na mojej karcie debetowej, GDY TAM BYŁO PIENIĄDZE! Zwykłem marszować do tego banku prawie codziennie… oni nigdy ich nie zwracali, zamiast tego rozmawiali ze mną jak idiota – jak mogłem nie rozumieć, powiedziałem, to nie ma sensu, jak pieprzysz ludzi, WYRAŹNIE, gdybym ja Wpływa bezpośredni depozyt, który powinien zostać przetworzony NAJPIERW, a nie wszystkie inne drobiazgi, więc możesz obciążyć mnie 35 $ za sztukę… w każdym razie po tym wszystkim wysyłają mi czek na 62 $ BIG WHOOP! Jak oni w ogóle wymyślili taką kwotę, którą zapłaciłem! Nigdy celowo nie wyszedłem negatywnie,chodziło o sposób, w jaki płacili, kolejność, w jakiej im płacili…

„Nigdy celowo nie wyszedłem negatywnie, chodziło tylko o sposób, w jaki płacili, kolejność, w jakiej im płacili…

To totalna bzdura! Jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy na koncie, aby pokryć każde dokonane obciążenie; jest w 100% niemożliwe, aby odkupili twoje konto! Jasne, ustawili je w innej kolejności i miałeś WIĘCEJ debetu w rachunku bieżącym – ale logika podpowiada, że ​​MUSISZ mieć ujemne saldo na początku! Nie mogą magicznie zwiększyć sumy Twoich wyników, niezależnie od kolejności, w jakiej je publikują.

Informacje o ich koncie jasno określały dokładnie JAK i KIEDY uznają i obciążają Twoje konta. Czy to nie Twoja wina, że ​​tego nie rozumiesz?

Sue, jesteś idiotą. Przepraszamy, jeśli zgadzasz się, że kradną Twoje pieniądze i nielegalnie obciążają nas nadmiernymi opłatami. Przegrali pozew z jakiegoś powodu. Rozwijaj mózg, prawdopodobnie dla nich pracujesz.

Dokładnie moje myśli, Todd. Nie mogę uwierzyć, że banki mają jaja, by okradać swoich klientów. Bank of America pobiera ode mnie 12 dolarów miesięcznie, chyba że wpłacę 250 dolarów miesięcznie, a moja praca nie dała mi wystarczająco dużo godzin na zrobienie takiej kwoty. Są złodziejami, zwyczajnymi i prostymi. Jedyna różnica między tymi idiotami a prawdziwym ROBBEREM polega na tym, że robią to dyskretnie i nie używają broni. Taki BS.

To absolutnie NIE jest prawdą. Nawet jeśli MASZ pieniądze w banku, bank powie Ci przez telefon, że saldo odzwierciedla wszelkie wypłaty i depozyty, więc myślisz, że masz je tam. Wells Fargo RÓWNIEŻ to robi i nazywa się to KRADZIEŻĄ.

Sue

Nawet jeśli ktoś odrzuci jeden czek, nie ma usprawiedliwienia dla obciążania go kosztami innych, jeśli miał fundusze. Również Bank of America kłamie i mówi, że możesz wypisywać czeki na danym ddeposit, a następnie je odrzuca.

W obecnym przypadku B z A da ci pieniądze w bankomacie, gdy masz środki, a następnie kilka dni później z mocą wsteczną naliczy opłaty za debet za wypłaty dokonane, gdy masz wystarczające środki, ponieważ nie masz wystarczających środków, więc żądają , tego późniejszego dnia, na pokrycie innych wypłat dokonanych tego dnia. Typowy scenariusz polega na tym, że ktoś dokonuje pięciu wypłat od piątku do niedzieli w bankomatach B of A, kiedy ta osoba miała wystarczające środki, aby pokryć je wszystkie. Następnie w następny poniedziałek wypisują czek lub dokonują wypłaty, że b roszczeń A nie jest pokryta wystarczającymi środkami, więc B z A nie tylko pobiera opłaty za debet za tę transakcję, ale także pobiera opłaty za debet za transakcje, które wykonałeś Od piątku do niedzieli w poprzednim tygodniu, kiedy nie kwestionują, że masz wystarczające fundusze.

CZY MAM CZY CZY ZWRÓCONO DO BANKU AMERYKI CZY TO ZOSTAŁO I Z KIM SPRAWDZAM

IVE PRZENOSIŁEM MÓJ NOWY ADRES 10051 GREEN VALLEY DRIVE SAINT LOUIS MISSOURI 63136 JEŚLI MOJA SPOŁECZNOŚĆ POMOŻE JEJ 491-80-8254 DATA URODZENIA 09-29-1970 DZIĘKUJĘ NA DALSZE PYTANIA, SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNIE NA 314-203-4782

Wow, nie mogę uwierzyć, że umieściłeś swoją społeczność na tej stronie… żartujesz dobrze.

Usuń swój komentarz. Jeśli to naprawdę są Twoje dane osobowe.

Gdzie mogę zamieścić swój numer ubezpieczenia społecznego i wysoce osobiste informacje? mam go tutaj wpisać, czy założyć własny wątek? czy powinienem również podać numery rozliczeniowe konta czekowego i oszczędnościowego?

Prawdopodobnie wiele osób używa twojej tożsamości. Powinieneś wyciągnąć raport kredytowy i NATYCHMIAST usunąć ten komentarz. Myślę, że nie najjaśniejsza żarówka w żyrandolu.

Sprawdź, czy nasze czeki zostały zwrócone do Bank of America, ponieważ nasz adres zmienił się z oryginalnego profilu. Mamy pocztówkę od Noty Prawnej / Administratora Roszczeń wydanej przez sąd. Odpowiedz na powyższy e-mail. Dziękuję Ci

Mój mąż i ja mamy dwa konta osobiste i jedno firmowe. Czekaliśmy na zwrot nieprawidłowo naliczonych opłat za debet. Otrzymaliśmy kartki pocztowe, że byliśmy uprawnieni do zapłaty w ramach ugody zbiorowej, a nasz nowy adres to 24 Cedarwood Lane, Hope Valley RI; podobny do naszego starego adresu, ale inny powiat w RI. Przyjrzyj się temu, mogły zostać zwrócone lub oszukane. Dziękuję Ci. Natalie Casci

Piszę, ponieważ otrzymałem list ugodowy około 2 lata temu i nic

Otrzymałem pocztówki, miałem konto w BOA w latach 2007-2012. Zapłacił mnóstwo fałszywych opłat NSF. NIE SPRAWDŹ MYŚL. PORUSZAM SIĘ, ALE PRZEKAZUJE CAŁĄ MÓJ POCZTĘ Każdy ma jakieś pomysły, co powinienem tutaj zrobić. Proszę pomóż.

Jeśli należy mi się zwrot pieniędzy, jak mam się dowiedzieć, jak i ile? Czy to oszustwo!

Miałem konto w określonym czasie podanym dla tego pozwu i NIE zostałem powiadomiony o tym procesie. Zostałem również zgwałcony z powodu opłat za debet, a oni nadal mnie nie powiadomili… Dlatego planuję skontaktować się z jednym z prawników zaangażowanych w sprawę, aby porozmawiać w tej sprawie. Wysłałem list przed końcową datą 18 października 2013 i nie otrzymałem odpowiedzi. Planuję pozwać Bank of America za niepoinformowanie mnie o tym, a także za nieprzesłanie mi jakiejkolwiek formy ugody.

Miałem konto w BOA od 2007 do 2012 r. Nie otrzymałem czeku zwrotnego. KIEDY to otrzymam? Otrzymałem zawiadomienie, że się zakwalifikowałem. Od tego czasu się przeprowadziłem.

W końcu dostałem czek rozliczeniowy na dziesięć dolarów, które zabrali ode mnie więcej. Od dziewięciu do dziesięciu lat robię bankowość w Bank of America ze wszystkich pieniędzy z rozliczenia, to wszystko, co z tego mam, o wiele więcej niż zostało zabrane ode mnie, dlaczego to jest 1217

Zmieniłem adres do 1906 Delaware dr apt a rCharlotte, nc 28215 Nie wiem, czy próbowali się ze mną skontaktować

Otrzymałem zawiadomienie, ale nigdy nie widziałem ani grosza! Mam konto w BOA przez ostatnie 12 lat Chciałbym wiedzieć, gdzie są moje pieniądze? dostać?

Czy mogę uzyskać rozliczenie z pozwu o debet?

Otrzymałem pierwszą kartkę z informacją o procesie. Mówiło, że nie muszę nic robić, żeby się w to zaangażować. Teraz stwierdzam, że ugoda została zawarta i nic nie słyszałem. Bank obciążył mnie setkami dolarów, których nie miałem. Z kim mam się skontaktować, aby dowiedzieć się, czy coś dostanę? Proszę daj mi znać.

Przez ostatnie dziesięć lat dostaję 200-300 miesięcznie. Przetwarzanie moich obciążeń w pierwszej kolejności i ich rozliczanie. Kilka dni później pojawia się czek, aby wypłacić więcej, a oni go opłacają. Opłata w wysokości 35 dolarów, a następnie więcej opłat w wysokości 35 dolarów za obciążenia, które zostały rozliczone kilka dni wcześniej. Zgadnij co? czek jest oczywiście większy niż obciążenia. jestem wściekła . Prawdopodobnie dostałem za 10.000,00. Jak mam się zaangażować w tę ugodę? Niech ktoś pomoże.

Przez ostatnie dziesięć lat dostaję 200-300 miesięcznie. Przetwarzanie moich obciążeń w pierwszej kolejności i ich rozliczanie. Kilka dni później pojawia się czek, aby wypłacić więcej, a oni go opłacają. Opłata w wysokości 35 dolarów, a następnie więcej opłat w wysokości 35 dolarów za obciążenia, które zostały rozliczone kilka dni wcześniej. Zgadnij co? czek jest oczywiście większy niż obciążenia. jestem wściekła . Prawdopodobnie dostałem za 10.000,00. Jak mam się zaangażować w tę ugodę? Niech ktoś pomoże.

Przez ostatnie dziesięć lat dostaję 200-300 miesięcznie. Przetwarzanie moich obciążeń w pierwszej kolejności i ich rozliczanie. Kilka dni później pojawia się czek, aby wypłacić więcej, a oni go opłacają. Opłata w wysokości 35 dolarów, a następnie więcej opłat w wysokości 35 dolarów za obciążenia, które zostały rozliczone kilka dni wcześniej. Zgadnij co? czek jest oczywiście większy niż obciążenia. jestem wściekła . Prawdopodobnie dostałem za 10.000,00. Jak mam się zaangażować w tę ugodę? Niech ktoś pomoże.

Przez ostatnie dziesięć lat dostaję 200-300 miesięcznie. Przetwarzanie moich obciążeń w pierwszej kolejności i ich rozliczanie. Kilka dni później pojawia się czek, aby wypłacić więcej, a oni go opłacają. Opłata w wysokości 35 dolarów, a następnie więcej opłat w wysokości 35 dolarów za obciążenia, które zostały rozliczone kilka dni wcześniej. Zgadnij co? czek jest oczywiście większy niż obciążenia. jestem wściekła . Prawdopodobnie dostałem za 10.000,00. Jak mam się zaangażować w tę ugodę? Niech ktoś pomoże.

Przez ostatnie dziesięć lat dostaję 200-300 miesięcznie. Przetwarzanie moich obciążeń w pierwszej kolejności i ich rozliczanie. Kilka dni później pojawia się czek, aby wypłacić więcej, a oni go opłacają. Opłata w wysokości 35 dolarów, a następnie więcej opłat w wysokości 35 dolarów za obciążenia, które zostały rozliczone kilka dni wcześniej. Zgadnij co? czek jest oczywiście większy niż obciążenia. jestem wściekła . Prawdopodobnie dostałem za 10.000,00. Jak mam się zaangażować w tę ugodę? Niech ktoś pomoże.

Przez ostatnie dziesięć lat dostaję 200-300 miesięcznie. Przetwarzanie moich obciążeń w pierwszej kolejności i ich rozliczanie. Kilka dni później pojawia się czek, aby wypłacić więcej, a oni go opłacają. Opłata w wysokości 35 dolarów, a następnie więcej opłat w wysokości 35 dolarów za obciążenia, które zostały rozliczone kilka dni wcześniej. Zgadnij co? czek jest oczywiście większy niż obciążenia. jestem wściekła . Prawdopodobnie dostałem za 10.000,00. Jak mam się zaangażować w tę ugodę? Niech ktoś pomoże.

Wielu z was to wprawi w zakłopotanie, ale ja jestem właścicielem firmy spożywczej. B z A manipulował WSZYSTKIMI moimi transakcjami, aby skutkowały wyższymi opłatami (jak już wiemy). W omawianym czasie zaoszczędziłem każdą kartkę papieru, która miała od 35,00 do 175,00 USD dziennie na opłaty. Maksymalna kwota opłat za DZIEŃ wynosiła 175,00 USD. W tym czasie wydałem ponad 324 000 dolarów na opłaty, które bank naliczył mi z powodu czasu, w którym co noc sprawdzali moje czeki, a godzinę później moje konto sprzedawcy je pokryło, ale ostatecznie je zwróciło. Następnie musiałem wysłać mojemu sprzedawcy ich 35,00 $ na pokrycie pieniędzy, które pobrał ich bank. Bank jest mi winien olbrzymią sumę pieniędzy i sądząc po twoich odpowiedziach, wygląda na to, że muszę zatrudnić zespół prawników, którzy zwrócą się do banku o zwrot pieniędzy. Czy to nie wstydże prowadziłem i nadal prowadzę interesy o dobrej reputacji, a twój bank próbuje cię wypędzić z interesu. Ich zachowanie było nierozsądne, obrzydliwe i miało nieubłagany wpływ na moje przepływy pieniężne od 10 lat. Zostawiłem ich 2 lata temu, ale lepiej wkrótce zobaczę swoje pieniądze albo zamierzam złożyć kolejny oddzielny pozew. Mam KAŻDY pojedynczy obciążający dokument potwierdzający manipulowanie moimi funduszami. Mam nadzieję, że ktoś jak najszybciej skontaktuje się ze mną pod adresem e-mail w tym komentarzu.Mam nadzieję, że ktoś jak najszybciej skontaktuje się ze mną pod adresem e-mail w tym komentarzu.Mam nadzieję, że ktoś jak najszybciej skontaktuje się ze mną pod adresem e-mail w tym komentarzu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy